EnglishLithuanianRussian

Kanalizacijos plovimo, atkimšimo ir remonto darbai Kaune

Greita, pigu ir patikima!
santechniko paslaugos klaipeda

Greitas kanalizacijos atkimšimas Kaune

Kanalizacijos užsikimšimas gali sukelti rimtų problemų ne tik privačiame, bet ir viešajame sektoriuje. UAB Santekai teikia profesionalias kanalizacijos atkimšimo, plovimo, remonto paslaugas.  Siūlome greitą ir kokybišką kanalizacijos atkimšimo, valymo bei remonto paslaugą Kaune ir Kauno rajone.

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti specialistai naudoja modernią įrangą, kuri leidžia atlikti kanalizacijos atkimšimo darbus greitai ir kokybiškai.

plunger, toilet, clogged

Kanalizacijos Atkimšimas, plovimas, remontas

Mes atliekame kanalizacijos vamzdžių atkimšimą naudojant profesionalią įrangą. Teikiame paslaugas butams ir individualiems namams. Kanalizacijos vamzdžių atkimšimas ir plovimas atliekamas galingu ''kurmiu'', kuris pasiekia net iki 100 metrų. Tai leidžia mums plauti ir valyti vamzdžius rūsiuose, namų viduje ir kitur. Taip pat atliekame lietaus nuotekų vamzdyno plovimą, kad užtikrintume, jog jūsų kanalizacijos sistema veiktų efektyviai ir be jokių problemų.

forestry, log, pile

Naujo vamzdžio instaliavimas sename

Naujos technologijos dėka keičiame vamzdyną įvesdami naują vamzdį sename, todėl galite būti tikri, jog keičiant vamzdžius, nereikės ardyti grindų ar sienų, viskas bus atliekama seno vamzdžio viduje. Šios technologijos dėka, taupomas laikas, bei galutinių darbų kaina.

camera, photo, portrait

Naudojame kameras su lokatoriais

Atlikdami darbus naudojame kameras su lokatoriais. Šiuolaikinių technologijų dėka, galime nustatyti tikslią užsikimšimo vietą. Taip pat kameras naudojame po kanalizacijos atkimšimo ir išvalymo darbų, kad įsitikintumėme jog kanalizacija veikia taip kaip nauja!

Kanalizacijos atkimšimo etapai

Kanalizacijos atkimšimo procesas yra suskirstytas į kelis etapus.

Pirma – patyrę ir kvalifikuoti specialistai išsiaiškina, kas sukėlė užsikimšimą ir pasirenka tinkamą įrangą, kad jį pašalintų.

Antra – jie naudoja specialias priemones, kad atkurtų kanalizacijos sistemą. Taip pat gali būti naudojamos cheminės medžiagos.

Trečia – po atkimšimo ir išvalymo, specialistai atlieka galutinį tyrimą, kad patikrintų ar kanalizacijos sistema veikia tinkamai. Tai atliekama kameros pagalba, kad būtų įsitikinta jog kanalizacijos sistema yra visiškai išvalyta ir veikia be jokių problemų.

Susisiekite telefonu!

Mes atsakingai žiūrime į kiekvieną savo klientą. Kiekvieno iš Jūsų problema mums svarbi ir stengiamės gedimus ir nesklandumus, kurie trukdo Jums džiaugtis kasdienybe buityje, pašalinti kuo greičiau. Mūsų komanda greitai reaguoja į Jūsų iškvietimus.

 DIRBAME VISĄ PARĄ 24/7